ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТОК

Вхід по email
Забули пароль?
Відновлення пароля
Ви не робот?
змінити
картинку
Введіть свою адресу електронної пошти чи номер телефона, вказаний при реєстрації. Потім натисніть кнопку "Відновити".
відміна
Підтвердження номера телефона
Ми відправили на ваш номер телефона СМС з кодом підтвердження. Будь ласка, введіть даний код в поле нижче та натисніть кнопку «Підтвердити»
Відновлення пароля
На вашу адресу електронної пошти ми відправили код підтвердження, введіть цей код в поле нижче, введіть новий пароль, його підтвердження та натисніть кнопку «Встановити пароль». Код підтвердження дійсний протягом 10 хв.
На ваш номер телефона ми відправили SMS з кодом підтвердження, введіть цей код в поле нижче, введіть новий пароль, його підтвердження та натисніть кнопку «Встановити пароль». Код підтвердження дійсний протягом 10 хв.
відміна
Реєстрацію успішно завершено!

Цю сторінку буде
оновлено через 1 сек.

оновити сторінку

Авторизація пройшла успішно!

Цю сторінку буде
оновлено через 1 сек.

оновити сторінку

Пароль успішно змінено!

Цю сторінку буде
оновлено через 1 сек.

оновити сторінку

Невідома помилка!

Виникла невідома помилка.
Оновіть сторінку та спробуйте заново!

оновити сторінку

СПІВПРАЦЯ З УНІВЕРСИТЕТАМИ

Щороку для потреб закладу кожен університет випускає навчальні та наукові матеріали. І вкладає у їх видання немалі кошти.

Давайте порахуємо: у собівартість друку підручників, посібників та методичок закладено вартість паперу, фарби, вартість обладнання для друку, його обслуговування і т.п. Сума виходить чимала. І, що особливо неприємно, – витрачають кошти університет або студенти, а прибуток отримують не автори навчальної літератури, а постачальники паперу, обладнання та фарби. А отже, автор не має матеріальної зацікавленості, стимулу для підвищення якості своїх навчальних матеріалів.

Університети, з метою економії витрат у скрутні часи, обмежуються кількома друкованими примірниками, які передаються у бібліотеку для загального доступу. А студенти витрачають власні кошти на копіювання цих матеріалів. При цьому формально навчальна література є безкоштовною. А на практиці – студенти несуть додаткові витрати.

Цифровий примірник дешевший за друкований! Саме тому DP-UNIVER.COM допомагає університетам створити цифрове видавництво – і не друкувати навчальну книгу, а розповсюджувати її в електронному форматі.

Студенти почали активно використовувати свої смартфони та планшети. Ці пристрої – зручний засіб для читання та перегляду. В тому числі – навчальної літератури.

Цифровий підручник значно зручніший ніж паперовий. Чому?

1. Має інтерактивний зміст.

2. Дозволяє здійснювати повнотекстовий пошук.

3. Можливість створювати помітки та закладки.

4. Мінімальна вага.

5. Максимальна швидкість випуску та доставки.

Студент один раз завантажує видання через додаток DP-UNIVER – і має постійний доступ до матеріалів, незалежно від наявності Інтернету.

Платформа DP-UNIVER.COM контролює тираж навчального контенту та розповсюджує лише ліцензійну продукцію.

Комерційні компанії давно продумали шляхи мотивації авторів, які створюють продукти в рамках виконання службових обов’язків, – і виплачують роялті (% від реалізованої продукції).

Якщо ваш університет зацікавлений у виданні та розповсюдженні захищених цифрових примірників, використовуйте систему дистрибуції цифрових підручників DP-UNIVER.COM!

Розширення місії сучасного університету актуалізує й розширює місію його видавництва. Інноваційний університет повинен мати інноваційне цифрове видавництво.

Ми завжди відкриті до співпраці.

Наші контакти:

Телефон: +38 (044) 483-99-94

E-mail: office@dp-univer.com

Адреса головного офісу:

м. Київ, вул. Артема (Січових стрільців), 52-А, корп. 2